27.6.2018

Pomozme Fanovi Kubínkovi k dalším vítězstvím

Vítězství má různé podoby. A vedou k němu různé cesty. František Kubínek teď bojuje o největší vítězství ve svém životě – po těžké autohavárii rehabilituje ve specializovaném zařízením v Kladrubech. ČTA zřídila nadační fond, jehož prostřednictvím můžete Fanu podpořit.

Ještě před rokem slavil vítězství na triatlonových tratích. Stal se mistrem republiky. S reprezentací cestoval po mezinárodních závodech. Jeho vítězství si můžete připomenout v emotivním videu, jehož autoři ze studia On The Spot navštívili Fanu také v Kladrubech.

Začátkem února se život talentovaného závodníka vydal po zcela jiné cestě – po automobilové havárii se ocitl ve velmi vážném zdravotním stavu. Zpočátku bojoval v brněnské nemocnici o život. Vyhrál. Pak jeho tělo muselo zvládnout několik těžkých operací. I tentokrát zvítězil. Každý den teď Fana bojuje v Rehabilitačním ústavu Kladruby o další dílčí vítězství. A jeho stav se dlouhodobě zlepšuje.

Triatlonová komunita ukázala svou sílu, když se semkla, aby Fanu podpořila. Řada jejích členů ale přicházela s dotazy, jakým způsobem mohou Fanu podpořit a kam mají zaslat finanční příspěvek na jeho léčení. Česká triatlonová asociace proto nyní zřídila nadační fond, jehož účet můžete k tomuto účelu využít. Celý výtěžek pak bude předán Františku Kubínkovi. Číslo účtu: 225841900/0600.

Pomozme Fanovi k jeho dalším vítězstvím!

Autor media@triatlon.cz|Červen 2018

9.11.2017

Agadir 2017

V sobotu 4. listopadu 2017 se Franta zúčastnil mezinárodního triatlonového závodu v marockém Agadiru, ve kterém se v silné konkurenci umístil na skvělém 9. místě jako nejlepší z českých borců.

10.10.2017
Tatra triatlon

Franta navázal na výborné výsledky v letošní sezóně.  V sobotu 30. září zvítězil v posledním závodu Tatry triatlonu a stal se celkovým vítězem této třídílné série - 2x byl první a 1x druhý.

4.8.2017
Valachy man

Franta opět zvítězil, tentokrát na VALACHY MANu v Novém Hrozenkově. Jako novopečený mistr ČR v olympijském triatlonu se utkal s mistrem ČR v terénním triatlonu Lukášem Kočařem, který byl celkově druhý a  s mistrem ČR ve sprint triatlonu Janem Čelůstkou, který skončil jako třetí. Všichni jsou kolegové v Ekol teamu Brno.

15.6.2017
Mistrovství ČR v Příbrami

V neděli 11. června 2017 Franta zvítězil v elitní kategorii na Mistrovství ČR v Příbrami a stal se mistrem ČR v olympijském triatlonu. Na 2. místě se umístil Pavel Petrásek z Etriatlon Teamu Salming a třetí skončil Štěpán Krátký z SK Kola Víšek z.s.

17.5.2017
Běh Night run Brno

V rámci přípravy na triatlonové závody Franta Kubínek absolvoval v sobotu běh Night run Brno na 5 a následně i na 10 km. Oba dva závody vyhrál.